Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Muovi |
| Koko: | 11,4 cm |
Uskollisena nimikaimalleen, Progasm Jr. tuottaa samat voimakkaat eturauhasen hieronnat kuin Progasm Classic, kun taas sen pienempi koko on ihanteellinen säännölliseen käyttöön. Progasm Jr. hyödyntää samaa ympäristöystävällistä, huipputeknistä valmistusprosessia kuin Progasm Black Ice.
Aneros Progasm Jr. tarjoaa käyttäjille pienemmän, mutta yhtä nautinnollisen vaihtoehdon Anerosin edistyneimmälle hierojalle, Progasm Classicille. Jr. tarjoaa parannetun herkkyyden ja kohdennetun stimulaation kompaktimman muotoilunsa ansiosta. Pyöreä välilihavälilehti ja Kundalini Â?K-Tab,? Progasm Classicin ylistetyt ominaisuudet, lisäävät täydentäviä tuntemuksia ylös ja alas selkää ja eturauhasta, kun taas edistyksellinen muovikoostumus tarjoaa sileän, lasimaisen tunteen. Olitpa uusi eturauhasen terveyden parissa tai kokenut Progasm Classicin käyttäjä, Jr. auttaa sinua saavuttamaan Super-O:n.