Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 7,6 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Acrylic plastic |
| Virta: | 2 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 11,4 cm |
Mahdollistaen miehelle voimakkaamman siemensyöksyn, meillä on upea Dr. Joel Kaplan Perineum Hieroja, upea 4,5 tuuman kaareva vibraattori kiusoittelemaan herkkää välilihaa ja tunkeutumaan syvälle osumaan eturauhasen rauhaseen.
Ihana Dr. Joel Kaplan Perineum Hieroja tarjoaa moninopeuksisen värinän ja on valmistettu savunvärisestä akryylistä ja siinä on nailoninen palautusnaru helppoa peräaukon poistoa varten.
Erinomainen Dr. Joel Kaplan Perineum Hieroja on myös vedenpitävä hieroja ja sitä voidaan käyttää peräaukon stimuloimiseen missä tahansa märissä olosuhteissa, kuten suihkussa, kylvyssä, porealtaassa ja muissa.