Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 6,4 cm |
| Leveys: | 20,3 cm |
| Väri: | Valkoinen |
| Taipuisuus: | Venyvä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Gentle Vacuum |
| Materiaali: | Realistic Feel |
| Koko: | 15,2 cm |
Koe aerostimulaation tunne. Henkeäsalpaavia tuntemuksia yhä uudelleen ja uudelleen. Lukuisien kuluttaja- ja jälleenmyyjäpalautteiden jälkeen TENGA on vihdoin suunnitellut hygieenisen, uudelleenkäytettävän CUP-tyylisen masturbaattorin!
Valmistettu TENGAn ainutlaatuisella ilmatyynyteknologialla, tämä tuote ei sisällä sisäistä vaahtoa, mikä tekee siitä hygieenisen käyttää uudelleen!
Lisäksi täysin uusi ilmavirtausjärjestelmä mahdollistaa entistä voimakkaamman imutunteen kuin alkuperäisessä CUP-sarjassa!
Air-Techin avulla saat henkeäsalpaavia tuntemuksia yhä uudelleen ja uudelleen, sillä uuden Air Tech -rakenteen ansiosta tyhjiövoima on entistäkin tehokkaampi!
Uudelleenkäytettävä masturbaattori tarjoaa:
Air-Tech-sarjassa on jälleen kolme eri voimakkuusvaihtoehtoa: hellä, normaali ja voimakas ? ja niiden erot on nyt helpompi tunnistaa! Air-Tech-sarjan CUPin sisäpinnalla on myös painatus, joten tuotetta voi käyttää huomaamattomasti uudelleen, vaikka kutistesuoja on poistettu.