Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäLoppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 205 mm |
| Liukuvoidetyyppi / Suositeltu liukuvoide: | Vesipohjainen |
| Halkaisija: | 57 mm |
| Väri: | Kirkas |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Mikä se on?: | Kondomi |
| Materiaali: | Lateksi |
| Koko: | 205 mm |
| Vedenkestävä: | Kyllä |
Skins Extra Large kondomit. Ennen kuin päätimme oikeasta koosta Extra Large Skins -kondomeillemme, rekrytoimme paneelin hyvin varusteltuja miehiä auttamaan, sillä kun kyseessä on ylimääräisen suuren kondomin valinta, koolla on todella merkitystä! Tuomaripaneelimme kokeili kaikkia markkinoilla olevia suuria kondomeja ja yhdessä päättivät, mikä heidän mielestään oli paras istuvuus. Optimaalinen koko, johon he päätyivät, oli ympärysmitta 57 mm ja pituus 205 mm - ja näin Skins Extra Large syntyi, valmistettuna tarkasti heidän suosittelemiensa spesifikaatioiden mukaan.
Skins Extra Large kondomit on valmistettu korkealaatuisesta luonnonlateksista, mikä antaa selkeän, luonnollisen tunteen ja vahvan kondomin. Niin ohuita, että ne tuntuvat kuin toinen iho! Älä koskaan mene ilman Skiniä! - Ei lateksin hajua - Kirkas läpinäkyvä väri - Luonnollinen tunne - Lisävoitelu turvallisuuden ja mukavuuden takaamiseksi Skins Natural Kondomit ovat 205 mm pitkiä, nimelliseltä leveydeltään 57 mm.
Kun niitä käytetään oikein, Skins Natural Kondomit vähentävät huomattavasti raskauden ja sukupuolitautien riskiä, vaikka mikään ehkäisymenetelmä ei voi tarjota 100% suojaa. Lue esite.