Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 14,0 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 14,0 cm |
Kaksinkertaista nautintosi Realistinen Aarre Strap Onilla. Realistinen Aarre Strap-On puetaan peniksen ja kivesten ympärille kuten penisrengas. Penisrengas auttaa lisäämään kestävyyttä ja toimii erektion vahvistajana hänelle. Dildo on hajuton, helppokäyttöinen ja tarpeeksi tukeva, jotta se ei taivu läpäisyn aikana. Käytä hyvää vesi- tai silikonipohjaista liukuvoidetta ja nauti kaksoisläpäisyn tunteesta!