Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 4,6 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Sininen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | 12 Functions |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | 2 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 20,3 cm |
| Vedenkestävä: | Kyllä |
Kuten nähty suositussa aikuisviihdeparodiassa Gasp Away.
Etsijä, kiusoittelija ja nautinnon tuoja himoitulle G-pisteelle ? Moka on kaksitoiminen vastaus nautinnon toiveisiisi. Dynaamisen kaaren ja litteän pään ansiosta voit kääntää kärjen milloin tahansa siirtääksesi ihanat värinät C-pisteeltä G-pisteelle.