Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 15,86 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 4,4 cm |
| Leveys: | 12,7 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Mikä se on?: | Hieromasauva |
| Käyttötarkoitus: | Vaginan ja anaalin stimulointiin |
| Liike: | Värisee ja stimuloi |
| Ominaisuudet: | Moninopeuksinen |
| Materiaali: | Muovi |
| Virta: | 2 x C (Mukana) |
| Koko: | 20,3 cm |
Ajaton klassikkovibraattori, valmistettu metallisesta muovista hopean- ja mustanvärisenä.
Aloittelijoista kokeneisiin käyttäjiin, kaikki jotka kokeilevat sevencreations-tuotteita saavat vastinetta rahoilleen. Brändi, joka on saatavilla kaikille täysi-ikäisille asiakkaille.