Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 16,5 cm |
| Pesu: | Kuumassa saippua vedessä |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Leveys: | 11,4 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | Paristot mukana |
| Koko: | 16,5 cm |
Renegade Värisevä Hierontalaite on eturauhasta ja välilihaa stimuloiva värisevä hierontalaite, joka on suunniteltu antamaan intensiivisiä orgasmeja.
Erityisesti muotoiltu maksimoimaan paineen eturauhaseen, tämä erityinen värisevä hierontalaite on paljon lempeämpi kuin monet muut mallit sen huomaamattoman muodon ansiosta, mikä tekee siitä sopivan aloittelijoille.
13 cm pitkä ja 3,5 cm leveä varsi.