Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 25,4 cm |
| Liukuvoidetyyppi / Suositeltu liukuvoide: | Vesipohjainen |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Leveys: | 6,4 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Mikä se on?: | Duo Penetrator |
| Ominaisuudet: | Moninopeuksinen |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | 2 x AA (Mukana) |
| Koko: | 25,4 cm |
Kaksoisvärisevä käsidildo. Anaali- ja vaginaaliseen penetraatioon.
Toimii 2 AA-paristolla (LR06)