Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 72,90 €
| Pituus: | 12,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 4,1 cm |
| Väri: | Sininen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 12,4 cm |
Tähtää tähtiin Atomic-prostatahierontalaitteella Startroopers-mallistosta. Kolminkertainen stimulointi sekä 7 värinää ja 3 nopeutta stimuloivat P-pistettä ja tarjoavat upeita anaalisia tuntemuksia. Helppokäyttöisyyden takaamiseksi Atomicissa on kaukosäädin, jolla voit vaihtaa 7 värinärytmin ja 3 nopeuden välillä. Laitteen käyttö onnistuu myös suoraan hierontalaitteesta.
Atomic-prostatahierontalaite on valmistettu ABS-muovista ja sileästä, pehmeästä silikonista, eikä se sisällä ftalaatteja ja on keholle turvallinen. IPX6-vesitiiviysluokituksen ansiosta laite on helppo puhdistaa. Laitteessa on vedenpitävä latausaukko ja mukana tulee USB-pin-latauskaapeli. Kaukosäädin ei ole vedenpitävä. Mukana CR2032-paristo. Atomic tarjoaa 60 minuuttia stimulaatiota täyteen ladattuna.
Prostatahierontalaite langattomalla kaukosäätimellä
Kolminkertainen stimulointi
1 moottori
10 värinää, 5 rytmiä, 5 nopeutta
Yhden painikkeen käyttö hierontalaitteessa
Kaksi painiketta kaukosäätimessä
Ladattava, USB-pin-kaapeli mukana
Latausaika 90 minuuttia
Käyttöaika 60 minuuttia
IPX6-vesitiivis hierontalaite
Kaukosäätimessä CR2032-paristo, ei vedenpitävä
Valmistettu silikonista ja ABS-muovista
Kehoturvallinen, ftalaatiton