Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 13,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 2,8 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Flexible Head |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 13,2 cm |
Pillow Talk Secrets -sarjan Passion on päälle asetettava vibraattori niille, jotka kaipaavat aistillista ja stimuloivaa hierontaa. Viettelijän violetti väri ja kultaiset yksityiskohdat tuovat makuuhuoneeseen ripauksen todellista ylellisyyttä. Pehmeät nystyrät kehystävät joustavaa, terälehtimäistä päätä ja mahdollistavat täydellisen otteen ja hallinnan. Portaattomasti säädettävä värinä on helppo säätää vibraattorin pohjasta.
Pieni, kätevä ja käytännöllisellä matkustuslukolla varustettu Passion on ihanteellinen ja huomaamaton matkakumppani, ja sen vesitiivis muotoilu mahdollistaa rajattoman nautinnon suihkussa tai kylvyssä.
Ladattava, mukana magneettinen USB-latauskaapeli ja säilytyspussi.
Kokonaispituus 13,2 cm, 3 cm.
Silikoni, ABS.