Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 3,3 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Travel Lock |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 11,4 cm |
Kätevä pieni hierontatikku Pleasure Pillow Talkin Secrets-sarjasta. Sen erityisen suuren ja samettisen pehmeän silikonisen hierontapään ansiosta se on ihanteellinen mukaan otettavaksi ja matkalle. Portaattomalla värinällä, kätevällä näppäinlukolla ja intuitiivisella käytöllä. Lisäksi se on vedenpitävä. Ladattava mukana tulevalla USB-kaapelilla. Sisältää säilytyspussin.
Kokonaispituus 11,2 cm, halkaisija 3,6 cm. Silikoni, ABS.
Kätevä pieni hierontatikku
Portaaton värinä
Näppäinlukko
Vedenpitävä
Ladattava, sisältää USB-latauskaapelin
Sisältää säilytyspussin
Hierontanautintoa liikkeellä!