Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 16,0 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,6 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Powerful Motor |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 16,0 cm |
Bobimme on kuuma pupu, jonka tehokas moottori, jossa on 8 ohjelmaa ja 5 voimakkuutta, pomppii välillä hitaasti ja välillä loikkaa nopeasti tämän ja tuon kukkulan yli.
Hänet on suunniteltu niin, että voit nauttia samanaikaisesta emättimen ja klitoriksen stimuloinnista. Bob ei pelkää vettä, vaan liittyy mielellään seuraasi kylpyammeeseen tai suihkuun. Jos hän kohtaa esteen, saat hänet nopeasti taas käyntiin millä tahansa magneettisella latauskaapelilla.