Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 9,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 1,9 cm |
| Väri: | Punainen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Flickering action |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 9,5 cm |
Missä tahansa matkustatkin, nauti omasta ajasta Kyst Flicker mini hierojan kanssa. Tehokas mini silikoniluoti tarjoaa 10 erilaista värinätoimintoa, muistisirun ja värisevän kielimäisen kärjen. Mini hieroja sopii sormiesi väliin, jolloin voit kohdistaa kiihottavaa ja kutkuttavaa nautintoa voimakkailla värinöillä ja värisevällä kielellä.
Leikittele ja vaihtele 10 hemmottelevan värinän, pulssin ja kiihtyvän toiminnon välillä helppokäyttöisellä painikkeella. Erittäin pehmeä silikoni ja värisevä kärki sopivat täydellisesti aistillisten herkkyyspisteiden ja intiimien nautintokohtien tutkimiseen vaivattomasti.
Sileän muodon ja joustavan pinnan ansiosta voit nauttia jännittävistä värinöistä mistä tahansa kulmasta haluat. Lataa intohimosi vain 1,5 tunnissa liittämällä mukana tuleva USB-kaapeli itsestään sulkeutuvaan latausporttiin. Leikittele jopa 80 minuuttia intensiivisillä värinöillä jokaisella latauksella. Ohuen hierojan huomaamaton 9,5 cm koko tekee siitä täydellisen matkakumppanin, joten voit nauttia säteilevästä mielihyvästä missä tahansa fantasiat sinut vievätkin.
Kompakti ja huomaamaton henkilökohtainen stimulaattori värisevällä kielellä.
10 voimakasta värinän, pulssin ja kiihtyvän toiminnon vaihtoehtoa.
Värisevä toiminto lisää nautintoa.
Kehoturvallinen silikoni.
Edistyksellinen muistisirutekniikka jatkaa viimeksi käytetystä toiminnosta.
Turvallinen matkustuslukko ? pidä painiketta pohjassa 3 sekuntia käynnistääksesi tai sammuttaaksesi.
USB-ladattava latausjohto mukana.
Täysi lataus 1,5 tunnissa.
Toimii 55 minuuttia täydellä teholla ja 80 minuuttia matalalla teholla.