Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 102,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 12,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,0 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 12,7 cm |
Nexus Simul8 on kaksitoiminen prostata- ja välilihan cock and ball -lelu, joka on täydellinen maksimaaliseen nautintoon yksin tai kumppanin kanssa.
Erittäin joustava cock and ball -rengas pitää sinut kovana pidempään, samalla kun ergonomisesti muotoiltu värisevä varsi ja pohja stimuloivat eturauhasta ja välilihaa työntöjen aikana.
Voit ohjata molempia moottoreita itsenäisesti, mikä tarjoaa sinulle runsaasti nautintoyhdistelmiä, yhteensä 48 erilaista!
Simul8 on USB-ladattava ja toimitetaan magneettisen laturin kanssa. Käytä vain vesipohjaista liukuvoidetta.