Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Vihreä |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Travel Lock |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 20,3 cm |
Pillow Talk Cheeky on värisevä sauva, jossa on syvät, jyrisevät värinät, jotka saavat voimansa PowerBullet-teknologiasta. Yksinkertaisella eleganssilla ja Swarovski-kristallipainikkeella suunniteltu Pillow Talk Cheeky tarjoaa silkkisen silikonipinnan ja asteittaisen nopeudensäädön tarkkaa tehoa varten. Ladattavan akun ja mukana tulevan USB-latausjohdon ansiosta Pillow Talk on aina valmiina, kun sinä olet.
Ylellinen Sauva Hieroja, Matkalukko, Kolme Nopeaa Painallusta, Paina ja Pidä, Tehon lisäämiseksi, Nopea Sammutus, Yksi Nopea Painallus.
Super silkkinen korkealaatuinen silikonipinta
Syvät ja jyrisevät PowerBullet-värinät
Suunniteltu yksinkertaisella eleganssilla nautintoasi varten
Asteittainen nopeudensäätö tarkkaa tehoa varten
Ladattava langattomaan käyttöön