Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 12,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,8 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Features an extra powerful 60SX AMP Motor |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 12,7 cm |
Kytke Aluminium 60SX AMP päälle ja hämmästy sen 12 värinänopeudesta ja huikeasta intensiteetistä. Ja ikään kuin se ei olisi tarpeeksi, tämä luoti on varustettu myös hellävaraisella lämmitystoiminnolla niille, jotka etsivät ainutlaatuisempaa aistillista kokemusta.
Rakastamme mahdollisuutta räätälöidä kokemuksiamme, joten se on suunniteltu siten, että luodin ominaisuuksia voi käyttää itsenäisesti. Olipa kyseessä sekä lämpö että värinä tai haluat kokeilla kutakin ominaisuutta erikseen, mahdollisuudet ovat rajattomat!