Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 5,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 1,3 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Soft Velvet Touch |
| Materiaali: | Muovi |
| Virta: | (Mukana) |
| Koko: | 5,1 cm |
Yksinkertainen. Tehokas. Hienovarainen. Tämä bullet-vibraattori täyttää nämä kolme tärkeää ominaisuutta ja enemmänkin, tarjoten leikkisän mutta tyylikkään muotoilun.
Tämän vibraattorin yksi nopeus on erittäin voimakas ja aktivoituu napin painalluksella. Kytke laite päälle ja anna tämän bulletin yllättää sinut, kun vibraattorin silkkinen, samettinen pinta hyväilee sinua ulkoa ja sisältä. Tämä voimakas ja stimuloiva värinä voi olla intensiivinen, mutta se on hiljainen kuin kuiskaus, joten tämä bullet voi olla sinun pieni seksikäs salaisuutesi.
Matala äänitaso, pieni mutta tukeva muoto ja erittäin huomaamaton design tekevät tästä yhden markkinoiden huomaamattomimmista vibraattoreista. Se on uskomattoman helppo ottaa mukaan, sillä se mahtuu useimpiin käsilaukkuihin ilman, että kukaan huomaa, ja se on helppo puhdistaa kuumalla saippuavedellä.
Sisältää 3x LR44-paristot