Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Väri: | Punainen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Diamond Studded |
| Materiaali: | Muovi |
| Virta: | 2 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 15,2 cm |
Diamond Superbe Vibe on klassinen vibraattori, joka tarjoaa voimakkaita tuntemuksia.
Tyylikäs muotoilu on helppokäyttöinen kiertokorkkijärjestelmän ansiosta, ja siinä on sileä pinta sekä miellyttävä tuntuma. Vibraattoria koristavat strassiyksityiskohdat, jotka tuovat nautintoon ylellisen lisäsävyn.