Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 8,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Erittäin |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Body Safe |
| Materiaali: | Jelly-materiaali |
| Koko: | 8,9 cm |
Seksi Finger Ticklers on jännittävä ja edullinen sormiholkki aloittelijoille.
Joustava muotoilu on valmistettu laadukkaasta TPR-materiaalista ja siinä on kuvioitu pinta, joka tarjoaa lisästimulaatiota sisäisesti hänelle.