Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 36,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 10,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 1,9 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 10 Speeds |
| Materiaali: | Smooth Coated Plastic |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 10,8 cm |
Sinun ei tarvitse olla kuninkaallinen nauttiaksesi tästä elegantista mallistosta. Kiiltävä metallipinta tekee tästä vibraattorista kokoelmasi kruununjalokiven. Shiny on siro ja pitkä, erinomainen sekä sisäiseen että ulkoiseen stimulointiin.
Magneettinen, täysin ladattava uuden sukupolven F-1-moottorirakenne tuottaa huumaavia värinöitä tasaisesti koko lelun pinnalle.
Älä tyydy tavalliseen, valitse kuninkaallinen vaihtoehto.