Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 187,90 €
| Pituus: | 10,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Erittäin |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Inflatable tip |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 10,2 cm |
Nexus Boost on kauko-ohjattava eturauhasen ja välilihan hieroja, jossa on täytettävä kärki!
Kaksi tehokasta värinämottoria tarjoavat kaksoisstimulaatiota välilihalle ja eturauhaselle, kun taas täytettävä kärki mahdollistaa nautinnon räätälöinnin juuri sinulle.
6 värinäasetusta
Vesitiivis, upotettava
Ladattava
Kärki laajenee 3,3 cm:stä jopa 4,6 cm:iin
Silikoni
Boost sisältää myös ladattavan kaukosäätimen, joten se sopii täydellisesti yksin tai yhdessä kumppanin kanssa käytettäväksi.