Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 249,90 €
| Pituus: | 10,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Air Suction |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 10,2 cm |
Nexus Revo Air on pyörivä eturauhas hieroja, jossa on välilihan stimulaattori, joka käyttää ilman imuteknologiaa.
Pyörivä varsi tarjoaa perusteellisen hieronnan eturauhaselle samalla kun pohja lähettää syviä tyydytyksen aaltoja välilihalle.
Mukana kaukosäädin.
6 stimulaatiotilaa
2 varren pyörimisnopeutta
2 suuntaan pyörivä varsi
34 nautinnon yhdistelmää
100% silikonivarsi
Ladattava
Vedenkestävä