Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 49,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 8,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,0 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | 6 Settings |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 8,4 cm |
Uusi ja parannettu!
Nexus G Play medium on G- tai P-pisteen värisevä hieroja, joka sopii täydellisesti sekä emätin- että anaalileikkeihin!
Ergonomisesti muotoillun silikonivarren ja voimakkaan, tasaisen värinän tuottavan moottorin ansiosta G Play Medium on erittäin monipuolinen.
Täydellinen käytettäväksi anaalisesti tai emättimessä, se sopii sekä miehille että naisille ? juuri niin kuin haluat!
Irrota silikonikuori puhdistusta varten tai käytä sitä ei-värisevänä sormihierojana!
Sisältää 6 värinätilaa.
Vesitiivis ja ladattava!