Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 8,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,3 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 8,3 cm |
Jos pidät anaalistimulaatiosta, tämä on täydellinen lelu sinulle. Tässä lelussa on mukava kahva lisäpidon saamiseksi ja sen kartiomainen muoto tekee siitä helpon asettaa paikoilleen.
Kun anustappi on täysin asetettu, hämmästyt kuinka mukava ja helppo sitä on käyttää! Tämä johtuu siitä, että tämä anustappi on valmistettu erittäin pehmeästä, lääketieteellisen tason joustavasta silikonista.