Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 17,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 17,8 cm |
Paksu 2 tuuman leveä varsi, jonka sisään asetettava pituus on 5,5 tuumaa.
Siinä on realistinen ulkonäkö ja tuntuma, ja se on viimeistelty imukuppipohjalla.