Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Leveys: | 15,7 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 20,3 cm |
8 Tuuman Iho Dildo Kiveksillä, valmistettu uudella sensa feel kaksitiheysteknologialla. Pehmeä koskettaa, kun taas sen sisäydin on jämäkkä.
Paksu varsi ja antelias pää. Pehmeät kivekset ovat yhdistetty erittäin vahvaan pohjaan yksinleikkiin ja strap-on käyttöön.
Ftalaatiton, ihoturvallinen PVC.