Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 15,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 0.5 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Beaded For pleasure |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 15,9 cm |
Pitkä ohut helmiä sisältävä penisplug tai penisääni. Suunniteltu pehmeästä joustavasta silikonista maksimaalisen mukavuuden takaamiseksi.
Pakkaus, alumiinifoliopussi