Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 41,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Dual action prostate and perineum stimulation |
| Materiaali: | Smooth Coated Plastic |
| Koko: | 11,4 cm |
Nexus Glide on täydellinen tapa aloittelijoille kokeilla eturauhasen hieronnan nautintoja.
Tämä kaksois eturauhasen ja välilihan hierontalaite omaa sileän, ohuen, kaarevan varren ja siinä on ruostumattomasta teräksestä valmistettu rullapallo pohjassa, joka tarjoaa uskomattomia nuolemisen tuntemuksia!
Varsi on muotoiltu täydellisesti helppoa sisäänvientiä ja optimaalista eturauhasen stimulaatiota varten, samalla kun rullapallo pohjassa liukuu välilihan yli samanaikaisesti.
Glide on valmistettu ftalaatittomasta polypropeenista ja sitä voidaan käyttää vesipohjaisten ja silikonipohjaisten liukuvoiteiden kanssa.