Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 10,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Leveys: | 12,1 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Ominaisuudet: | Super Soft Flex TPR |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 10,2 cm |
Erittäin joustava kiveksienlukko etuosa on täydellinen aloittelijan siveys, ei hihnoja, ei renkaita, vain venytä ja liu'uta päälle, pudottaen kivespussi alaosan aukon läpi.
Mukava, mutta rajoittaa peniksen käyttöä. Tyhjennysaukko pidempään käyttöön.
Kiinnitettynä on erittäin pehmeä anustappi, joka lukitsee koko lelun paikoilleen, kun se on asennettu, siitä tulee osa käyttäjää, estäen pääsyn edestä ja takaa.