Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 19,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 1.70 Inches |
| Leveys: | 14,0 cm |
| Väri: | Kirkas |
| Taipuisuus: | Venyvä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Jelly-materiaali |
| Virta: | Paristot mukana |
| Koko: | 19,1 cm |
Lisää paksuutta ja 1,25 tuumaa pituutta penikseesi tällä erittäin pehmeällä jatkeella, jossa on myös irrotettava voimakas tärisevä luoti lisästimulaatiota varten sinulle ja kumppanillesi. Siinä on myös joustava rengas, joka sopii kivesten ympärille auttaen pitämään sen paikoillaan.