Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 58,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 43,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Leveys: | 9,5 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Removable Ball |
| Materiaali: | Stainess Steel |
| Koko: | 43,2 cm |
Tämä vaikuttava teräskoukku voidaan kiinnittää köysiin ja muihin sidontavälineisiin, varmistaen, että se pitää käyttäjänsä tiukasti otteessaan. Siinä on 5 tuumaa sisään asetettavaa pituutta (pallo ja osa koukusta). Koukku lepää sitten selkää vasten, kun taas rengasta (halkaisija 1,5 tuumaa) käytetään köysiin kiinnittämiseen.
Valmistettu ruostumattomasta teräksestä.
Pallon kokoja voidaan ruuvata irti ja päivittää.