Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäLoppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Leveys: | 12,7 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Mikä se on?: | Harness / Dong Strap- On |
| Käyttötarkoitus: | Vaginan ja anaalin stimulointiin |
| Ominaisuudet: | Two interchangeable dongs |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | N/A |
| Koko: | 15,2 cm |
Adjustable harness for her with 2 dildos of different sizes, perfect for vaginal or anal lesbian intercourse.
.Sevencreations was born in 2002 to satisfy millions of people in the world, the brand established as a solid company manufactures almost 1 million toys a day with a price adapted to audiences of all purchasing powers and people who are new to it. world of sex toy.