Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäLoppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 123,88 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 27,7 cm |
| Kiinnitys: | Velcro |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 9 to 12 inches |
| Halkaisija: | 7,1 cm |
| O-Renkaan Ympärysmitta: | 21,6 cm |
| O-Renkaan Halkaisija: | 8,1 cm |
| Leveys: | 6.9 Inches |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Leather Harness |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 27,7 cm |
Vie strap-on seksi äärimmäisyyksiin Fetish Fantasy Extreme Ontolla Strap-onilla.
Tämä raskaan sarjan ontto strap-on sisältää 10" pitkän, 2.1" paksun ftalaatittoman kumidongin, joka pysyy paikoillaan teräksisen o-renkaan ja nahkavaljaiden avulla. Mukavat nahkavaljaat säätyvät helposti useimpiin kokoihin, kun taas kestävät metalliset o-renkaat pitävät kaiken yhdessä.
Pitkä ontto muoviputki, jonka halkaisija on 1", on sijoitettu kumidongin sisään, mikä tekee siitä täydellisen molempien sukupuolten käytettäväksi.
Kuka tahansa, joka sanoo, että koolla ei ole väliä, ei ole kokenut tätä massiivista strap-onia!