Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 9,9 cm |
| Kiinnitys: | Lace Up |
| Pesu: | Wipe down |
| Halkaisija: | 12,1 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Electro Attachment |
| Materiaali: | Nahka |
| Koko: | 9,9 cm |