Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 317,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,8 cm |
| Leveys: | 7,1 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Shower Attachment |
| Muu ominaisuus: | Easy Install Guide |
| Materiaali: | Stainess Steel |
| Koko: | 317,5 cm |
Tämä enema-setti sisältää nyt ilmaisen kapean suuttimen. Uusi, pidempi 6 jalan letku tekee enema-kokemuksestasi paljon kätevämmän. Säädät veden voimakkuutta suihkun säätimestä, jolloin vesi kulkee letkun läpi peräaukkoon. Tämä mahdollistaa asteittaisemman ja mukavamman enema-kokemuksen. Tämä on erittäin siisti enema-järjestelmä. Sen suihku-/enema-suuttimen voi liittää suoraan suihkuun.
Shower Enema Kit sisältää kaksi suutinta, joista toinen on 5 tuumaa ja toinen 3,5 tuumaa pitkä. Mukana tulee myös 6 jalan (2 metrin) metalliletku. Toinen letkun pää ruuvataan suihkuun, toiseen päähän kiinnität haluamasi suuttimen. Siinä kohdassa, jossa Shower Enema Kit liitetään suihkuun, on venttiili, jolla voit ohjata veden joko suuttimen kautta kehoosi tai suihkupäähän.
Tekniset tiedot: