Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 4,4 cm |
| Leveys: | 11,4 cm |
| Väri: | Harmaa |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Mikä se on?: | Strapless Strap-On |
| Ominaisuudet: | Vaginal and Anal Plug |
| Materiaali: | Muovi |
| Koko: | 20,3 cm |
Nauti hands-free stimulaatiosta ja kuumasta, kasvokkain tapahtuvasta seksistä "Strapless" Strap-Onin ja anustimulaattorin kanssa. Älykkäästi juuri oikeaan kulmaan kaareutuva strapless tupladildo pysyy käyttäjän sisällä jokaisella intohimoisella työnnöllä. Kylkiluutettu, pullistunut plugi stimuloi käyttäjän g-pistettä, kun taas pitkä, kylkiluutettu varsi tarjoaa uskomattomia tuntemuksia hänen kumppanilleen. Kierretty varsi tuo lisästimulaatiota, kun taas porrastetut anaalikuulat tarjoavat anaalinautintoja käyttäjälle. Ergonomisesti suunniteltu dildo pysyy paikoillaan toiminnan kuumentuessa, jolloin voit nauttia hands-free penetraatiosta ilman valjaita tai hihnaa. Se sopii sekä naisille että miehille ja sitä voidaan käyttää kummastakin päästä emättimessä, anuksessa tai kädessä. Käytä runsaasti Moist Body Lotionia saadaksesi erityisen märän ja villin kokemuksen. Parasta kaikessa, siivous on helppoa hauskanpidon jälkeen Pipedream Toy Cleanerilla ja lämpimällä vedellä.
7" (18cm) Ftalaatitonta TPE "Strapless" Strap-On anustimulaattorilla