Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 75,90 €
| Pituus: | 14,0 cm (kukin dildo) |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Leveys: | 12,1 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Erittäin |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Mikä se on?: | Double dildo strap on |
| Käyttötarkoitus: | Vaginal stimulation |
| Ominaisuudet: | Adjustable Harness |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | N/A |
| Koko: | 14,0 cm |
Kaksinkertaista nautintosi FETISH FANTASY SERIES Double Delight Strap-onilla - meidän myydyin strap-on! Toinen pää antaa sinun kiinnittää sen, kun taas toinen pää tunkeutuu mukavasti kumppaniisi. Voidaan käyttää hänen tai hänen kanssaan reiällä, johon laittaa se ja reiällä, johon laittaa se sisään!
Se on Double Delight, joka tekee kunniaa nimelleen!