Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 174,90 €
| Pituus: | 21,6 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 4,1 cm |
| Väri: | Flesh Brown |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 360 Experience |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 21,6 cm |
Vortex-sarjamme on perinteisin nautintovälineemme. Muotoiltu jäljittelemään ihmiskehoa. Sen realistinen tuntu ja muotoiltu G-pisteen tarkkuus herättävät sinut eloon kahdeksalla värinätilalla ja 360° liikkeellä. Turbo-painike vie sinut huipulle.
Varustettu FemmeFunn®:n ainutlaatuisilla, erittäin tehokkailla moottoreilla, Vortex-vibraattorit tarjoavat sensaatiomaisen suorituskyvyn kaikissa kahdeksassa värinätilassa.
Patentoitu nestemäinen silikonimateriaali näyttää ja tuntuu aidolta. Koe kaksinkertainen nautinto: värinä ja huumaava 360° pyörintä.
Nauti juuri niin kuin haluat! Vortex Turbo Shaft on vedenkestävä, langaton ja varustettu imukupilla, joka sopii useimpiin strap-on-valjaisiin.
Pituus 21,6 cm
Työntöpituus 19,6 cm
Leveys 4 cm
Materiaali: nestemäinen silikoni, ABS-muovi
Käyttöaika: noin 1 tunti korkeimmalla asetuksella
Latausaika: noin 2 tuntia
Lataus- ja käyttöajat ovat vain arvioita.
Akun kesto vaihtelee ajan myötä, ja kaikkien akkujen käyttöikä heikkenee ajan myötä.