Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 39,90 €
| Pituus: | 38,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 9 to 12 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Easy to grip |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 38,1 cm |
The Manhandler on täydellinen seksisauva! Tämä klassinen penis sisältää suonikkaan varren ja helposti tartuttavan poliisipatukan tyylisen kahvan, mikä tekee siitä täydellisen kaikille nautintoa etsiville seikkailuille. Valmistettu ftalaatittomasta, keholle turvallisesta materiaalista, tämä sauva on saatavilla vaaleana ja mustana, valmiina täyttämään kaikki toiveesi!