Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 12,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Vihreä |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 6 Vibration patterns |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 12,1 cm |
Kokoelma herkullisen hauskoja, väriseviä anustappeja, jotka on suunnitellut seksikasvattaja Zoe Ligon. Houkuttelevan kolmikon pienin, Bump Texture Plug tarjoaa ainutlaatuisen pinnan ja tavan tutustua anaalileikkeihin.
Kumpuilevilla tekstuureilla päällystetty pieni värisevä anustappi hieroo sulkijalihasta sen kulkiessa kehoon ja sieltä pois. Kartion muotoinen helppoa sisäänvientiä varten ja valmistettu keholle turvallisesta silikonista, Bump Texture Plug on täydellinen anaalileikkien aloittelijoille tai tappi-käyttäjille, jotka haluavat kokea uusia tuntemuksia. Itseään dildo-herttuattareksi kuvaileman suunnittelijan luomat b-Vibe Texture Plugs sopivat sekä anaaliseen että vaginaaliseen käyttöön. Käytä yhden kosketuksen painiketta nauttiaksesi kuudesta värinäkuviosta, jotka tuovat aistillisia orgasmeja!
Bump texture plug on loistava anaalileikkien aloittelijoille, jotka haluavat kokeilla jotain uutta! Tekstuurisuunnittelu Tiheä tekstuuri on suunniteltu hieromaan sulkijalihasta sen kulkiessa kehoon ja sieltä pois, tarjoten ainutlaatuisen pinnan, joka luo herkullisia tuntemuksia anaalileikkien aikana. Useita värinäkuvioita Bump texture plug sisältää 6 värinäkuviota loputtomiin anaalileikkimahdollisuuksiin.
Ole luova ja valmistaudu astumaan hyvän fiiliksen ja huikeiden orgasmien ihmemaa. Keholle turvalliset materiaalit Kaikki b-Vibe Texture Plugs ovat hypoallergeenisia ja valmistettu korkealaatuisesta 100% keholle turvallisesta silikonista. Jokainen tekstuuritappi ladataan magneettisella latauksella ja 2 tunnin lataus tarjoaa tunnin leikkiaikaa.