Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 135,90 €
| Pituus: | 7,6 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Sininen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Ultra Quiet |
| Materiaali: | Smooth Coated Plastic |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 7,6 cm |
| Vedenkestävä: | Kyllä |
NEA? 3 on pieni henkilökohtainen hierontalaite, joka on ihanteellinen pariskunnille, jotka haluavat avata aistillisuuden ovet suhteessaan. Se sisältää ainutlaatuisen kukkakuvion ja tarjoaa kymmenen nautintotilaa eri intensiteeteillä. Se on moniaistinen nautintolaite, huomaamaton mutta voimakas, sopii nautittavaksi yksin tai yhdessä kumppanin kanssa.
VALMIS MATKALLE : Sen kompakti ja huomaamaton muotoilu mahdollistaa NEA? 3:n kuljettamisen mukanasi minne tahansa menetkin.
10 VOIMAKASTA VÄRINÄTILAA : NEA? 3 tarjoaa kymmenen värinäkuviota eri intensiteeteillä; pehmeistä kosketuksista erittäin jännittäviin pulsseihin.
USB-LADATTAVA JA 100% VESITIIVIS IPX7-STANDARDIN MUKAAN : Nauti rajattomista huipuista milloin tahansa, missä tahansa, myös kylvyssä tai suihkussa.