Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 42,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 4,1 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Strong Suction Cup Base |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 20,3 cm |
Nauti samettisen pehmeästä, elävän tuntuisesta ihosta tämän uskomattoman realistisen dildon kanssa. Huolellisesti muotoiltu korostetulla terskalla, pullottavilla suonilla ja roikkuvilla kiveksillä.
Tämän dildon erittäin aidot muodot, tekstuurit ja värit näyttävät ja tuntuvat aivan oikeilta! Valmistettu ftalaatittomasta Skin TPE:stä, tämä pehmeä materiaali jäljittelee aidon ihon pehmeyttä ja on täysin keholle turvallinen. Tämä kauniisti valmistettu dildo on tehty ruiskuvalulla, mikä poistaa hajut ja viat sekä lisää lämmönkestävyyttä ja kestävyyttä.
Erittäin vahva imukuppi tarttuu lähes mihin tahansa sileään tai tasaiseen pintaan. Imukuppi toimii myös valjaiden kanssa yhteensopivana pohjana, joka pysyy tukevasti paikoillaan, vaikka meno kuumenee!