Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 76,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 45,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | More than 13 inches |
| Halkaisija: | 4,4 cm |
| Väri: | Flesh Brown |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 45,7 cm |
Elämäsi tuplatreffit! Nauti samettisen pehmeän, elävänoloisen ihon tuntumasta tämän uskomattoman realistisen dildon kanssa.
Tämän dildon erittäin aidot muodot, tekstuurit ja värit näyttävät ja tuntuvat aivan oikeilta! Valmistettu ftalaatittomasta Skin TPE:stä, tämä pehmeä materiaali jäljittelee aidon ihon pehmeyttä ja on täysin keholle turvallinen. Tämä kauniisti muotoiltu dildo on valmistettu ruiskuvalulla, mikä poistaa hajut ja viat sekä lisää sen lämmönkestävyyttä ja kestävyyttä.