Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 3,3 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Travel Lock |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 20,3 cm |
Kinky Pillow Talkilta on kaksoismoottorinen vibraattori, joka on erityisesti suunniteltu klitoriksen ja g-pisteen stimulaatioon samanaikaisesti. Siinä on neljä kruunun kaltaista kärkeä, jotka on suunniteltu huomioiden tärkeimmät nautintopisteet.
Tämän ladattavan vibraattorin tyylikkäästi kaartuva runko ja muotoillut linjat kummallakin puolella kohdistuvat G-pisteeseen, ja kaareva klitoriksen varsi toimii herkimmillä alueilla tuottaen nautintoa. Vibraattorin kahvan pehmustettu tekstuuri tekee siitä helpon pitää kädessä, ja Swarovski-kristalli koristaa tätä ylellistä seksilelua. Erityinen valkoinen, pieni harja sisältyy pakkaukseen tämän seksilelun urien tehokkaaseen puhdistamiseen.
Kaksi värisevää moottoria
Erittäin silkkinen korkealaatuinen silikonipinta
Syvät ja jyrisevät PowerBullet-värinät
Suunniteltu yksinkertaisella eleganssilla nautintoasi varten
Portaaton nopeudensäätö tarkkaan tehoon
Ladattava langattomaan käyttöön
Joustava optimaaliseen G-pisteen stimulaatioon
Mukava pehmustettu ote