Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Väri: | Vihreä |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Warming Function |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 20,3 cm |
Sultry by Pillow Talk -hieromalaitteessa on sileä pyöristetty pää ja se tarjoaa voimakkaita värinöitä. Siinä on kapeneva sisään asetettava kahva, joka pyörii 360 astetta uskomattoman G-pisteen stimulaation saavuttamiseksi. Sultryn pyörivä varsi tarjoaa myös ensiluokkaisen lämmitysominaisuuden lisämukavuuden ja realistisuuden saavuttamiseksi.
Kaksi itsenäistä moottoria värinälle ja pyörimiselle
Kimaltelee Swarovski-kristallilla
Syvät ja jyrisevät PowerBullet-värinät
Suunniteltu yksinkertaisella eleganssilla nautintoasi varten
Lämmittävä varsi lisärealismia varten
Pyörivä varsi 360 asteen liikkeellä
Ladattava langatonta käyttöä varten
Joustava kaula
Käyttöaika jopa 1,5 tuntia
Latausaika 2,5 tuntia
Pakkauksessa on mukana erityinen valkoinen pieni harja, joka on tarkoitettu tämän seksilelun urien tehokkaaseen puhdistamiseen.