Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 92,90 €
| Pituus: | 21,6 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 5,7 cm |
| Väri: | Punainen |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Powerful Motor |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 21,6 cm |
Tämä vankka sauvavibraattori Dinky-mallistosta kantaa nimeä Jacky O. Siinä on tukeva pää joustavalla varrella, joka ulottuu kaikkiin hänen kuumiin pisteisiinsä.
Kaareva sauvastimulaattori Jacky O
3 värinänopeutta ja 7 rytmiä
Valmistettu pehmeästä kiinteästä silikonista ja ABS-muovista
Tukeva kahva
Uritettu pää
Joustava varsi
Kehoturvallinen, ei sisällä lateksia eikä ftalaatteja
Helppo yhden painikkeen käyttö
Vesitiivis IPX7
Ladattava
Magneettinen USB-kaapeli mukana
Mitat: Pituus 21,4 cm, leveys 11,1 cm, korkeus 5,72 cm
Ja muista, mitä jokainen mekaanikko sanoo silloin tällöin, mies tai nainen: Akseli tarvitsee voitelua!
Dinky
Kaikki naiset eivät ole avuttomia neitoja, jotka tarvitsevat miehen pelastamaan tai auttamaan heitä, eivätkä he pidä avun pyytämisestä tai avuttomana esiintymisestä. He ovat voimaantuneita naisia, jotka tuntevat itsensä vahvoiksi ja itsenäisiksi.
Jotkut ovat enemmän sellaisia, jotka korjaavat rikkoutuneen auton tai asentavat uuden keittiön omin käsin. Näille vahvoille naisille Dream Toys on nyt luonut uuden tuotesarjan, joka sopii heidän käytännölliseen tyyliinsä. Rohkeat ja kauniit, vahvat ja itsevarmat Dinky-vibraattorit ovat käytännöllisiä ja tyylikkäitä, näyttävät moderneilta ja niissä on kaikki ominaisuudet, joita vahva nainen tarvitsee tyydyttääkseen halunsa. Ne tarjoavat huumaavat värinät, joita hän kaipaa, ja niissä on upeat suuret, kiiltävät metalliosat, jotka muodostavat kauniin kontrastin pehmeän silikonin kanssa.