Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 25,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Muovi |
| Virta: | 4 x AA (Mukana) |
| Koko: | 25,4 cm |
Vaginaalinen ja klitoriksen vibraattori: Rabbit, jossa on 3 samanaikaista vaikutusta, erityinen G-pistettä pyörivä pää, pyörivät pallot ja klitoriksen stimulaattori. Viite nautinnon räjähdykselle. 7 värinää, 6 pyörimistä.