Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 21,6 cm |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 12,1 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Ominaisuudet: | 10 metre range |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | Ladattava |
| Koko: | 21,6 cm |
Vie tuntemuksesi uudelle tasolle Wonderlovella!
Klitorisstimulaattorilla ja G-pisteen stimulaattorilla on kummallakin oma moottorinsa, joissa on 5 värinätilaa. Lelun mukana tulee kaukosäädin, joten voit käyttää sitä yksin tai kumppanin kanssa. Sen ergonominen muotoilu on täydellisesti sovitettu naisen anatomiaan maksimoimaan nautinnon.
Kaksoisstimulaatio, G-piste ja klitoris
2 tehokasta moottoria
Hiljainen, jotta käyttö on huomaamatonta
5 värinätilaa jokaiselle moottorille
Erillinen ohjaus kahdelle moottorille
Akun tilan ilmaisin
Kun akkua on jäljellä 10 %, lelussa oleva LED vilkkuu