Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 108,90 €
| Pituus: | 14,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Vibrating and shocking |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 14,5 cm |
Tämä värisevä ja sähköiskuja antava anustappi vie anaalisen kiihotuksesi uudelle tasolle ja sisältää ylimääräisen yllätyksen peniksellesi.
Voit nauttia kolmesta ihanasta tuntemuksesta kerralla: värinästä, sähköpulssista ja joustavasta mutta kiristävästä penisrenkaasta.
Anatomisen muotonsa ansiosta eturauhanen stimuloituu miellyttävällä tavalla ja orgasmi on yksinkertaisesti herkullinen!
Kaukosäädin tekee leikistä helpompaa ja hauskempaa, käytä sitä esimerkiksi kumppanisi kanssa! Oletko yllättynyt?